RK73H2ERTTD17R8F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD17R8F
JLCPCB Part #
C5851947
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS