RK73H2ERTTD17R4F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD17R4F
JLCPCB Part #
C5726112
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS