RK73H2ERTTD1500F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1500F
JLCPCB Part #
C5851932
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS