RK73H2ERTTD1211F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1211F
JLCPCB Part #
C7050670
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS