RK73H2BTTD9R10F
MFR.Part #
RK73H2BTTD9R10F
JLCPCB Part #
C2574944
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS