RK73H2BTTD8202F
MFR.Part #
RK73H2BTTD8202F
JLCPCB Part #
C369054
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS