RN731ETTP2980B50
MFR.Part #
RN731ETTP2980B50
JLCPCB Part #
C4076599
Description
-55℃~+155℃ 298Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS