RK73H2BTTD5R76F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BTTD5R76F
JLCPCB Part #
C2574936
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS