RK73H2BTTD5763F
MFR.Part #
RK73H2BTTD5763F
JLCPCB Part #
C5726055
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS