RN73H1JTTD6732B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6732B50
JLCPCB Part #
C4186464
Description
-55℃~+155℃ 100mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS