RK73H2BTTD51R1F
MFR.Part #
RK73H2BTTD51R1F
JLCPCB Part #
C880229
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS