RN73R2BTTD1150F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1150F10
JLCPCB Part #
C2550578
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS