RK73H2BTTD4530D
MFR.Part #
RK73H2BTTD4530D
JLCPCB Part #
C2578495
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS