RN73R2BTTD2371A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2371A05
JLCPCB Part #
C3965869
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS