RK73H2BTTD41R2F
MFR.Part #
RK73H2BTTD41R2F
JLCPCB Part #
C880218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS