RK73H2BTTD3602F
MFR.Part #
RK73H2BTTD3602F
JLCPCB Part #
C880208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS