RN731JTTD3092A10
MFR.Part #
RN731JTTD3092A10
JLCPCB Part #
C4017077
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS