RK73H2BTTD2804F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2804F
JLCPCB Part #
C6649471
Description
-55℃~+155℃ 2.8MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS