RK73H2BTTD2611D
MFR.Part #
RK73H2BTTD2611D
JLCPCB Part #
C6396560
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS