RK73H2BTTD2261F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2261F
JLCPCB Part #
C880189
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS