RK73H2BTTD1801F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1801F
JLCPCB Part #
C525550
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS