RK73H2BTTD1693D
MFR.Part #
RK73H2BTTD1693D
JLCPCB Part #
C6182889
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS