RK73H2BTTD1580D
MFR.Part #
RK73H2BTTD1580D
JLCPCB Part #
C2579025
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS