RK73H2BTTD1502F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1502F
JLCPCB Part #
C369025
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS