RK73H2BTTD1373F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1373F
JLCPCB Part #
C3994692
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS