RK73H2BTTD1202F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1202F
JLCPCB Part #
C346122
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS