RN73H2ETTD3442A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3442A10
JLCPCB Part #
C4085091
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS