RK73B2BTTD305G
MFR.Part #
RK73B2BTTD305G
JLCPCB Part #
C2575327
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS