RK73H2BRTTD9092D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD9092D
JLCPCB Part #
C7050584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS