SG73S2ERTTD1132F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1132F
JLCPCB Part #
C7312522
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS