RK73H2BRTTD7324F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD7324F
JLCPCB Part #
C5725984
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS