RK73H2BRTTD6202F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6202F
JLCPCB Part #
C6396510
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS