RK73H2BRTTD5602F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD5602F
JLCPCB Part #
C2599333
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS