RK73H2BRTTD4991D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD4991D
JLCPCB Part #
C4150265
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS