SG73S2ETTD185J
MFR.Part #
SG73S2ETTD185J
JLCPCB Part #
C4078700
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS