RK73H2BRTTD2052D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2052D
JLCPCB Part #
C7286865
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS