RK73H2BRTTD2004F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2004F
JLCPCB Part #
C2599348
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS