RK73H2BRTTD3004F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3004F
JLCPCB Part #
C6270626
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS