RK73H2BRTTD1874F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1874F
JLCPCB Part #
C6649329
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS