RN73H1JTTD1780F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1780F50
JLCPCB Part #
C4088953
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS