RK73H2BRTTD1401F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1401F
JLCPCB Part #
C6270578
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS