RN73H1JTTD4530C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4530C25
JLCPCB Part #
C4065633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS