RK73H2BRTTD11R3F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD11R3F
JLCPCB Part #
C6270572
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS