RK73H2BRTTD1131D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1131D
JLCPCB Part #
C5875408
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS