SG73S2BRTTD6193F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6193F
JLCPCB Part #
C5752704
Description
-55℃~+155℃ 333mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS