RK73H2ATTD97R6D
MFR.Part #
RK73H2ATTD97R6D
JLCPCB Part #
C2576969
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS