RN73H2ETTD8982A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8982A25
JLCPCB Part #
C4036374
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS