ERA-6VEB60R4V
MFR.Part #
ERA-6VEB60R4V
JLCPCB Part #
C1862266
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS