RK73H2ATTD9101F
MFR.Part #
RK73H2ATTD9101F
JLCPCB Part #
C317276
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS