RK73G2ATTD8062D
MFR.Part #
RK73G2ATTD8062D
JLCPCB Part #
C5724960
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS